Spolupracujte s námi - co nabízíme?

Přesvědčte se o výhodách spolupráce s námi. Svět investic a poradenství je pro nás nejen prací, ale také koníčkem. Chceme změnit pohled na investiční poradce a dát vám za vaši práci férovou odměnu. U nás získáte provizi nejen za nový obchod, ale také každoroční pečovatelskou odměnu za správu klientova majetku.

Provize

Provize

Standardem je u nás spravedlivé a férové odměňování. Nemusíte se obávat, že vám v průběhu spolupráce budeme měnit výši provize. Vše je pevně stanoveno a zakotveno ve smlouvě. Následné provize a provize za správu majetku Vám vybudují pravidelný příjem, díky kterému se můžete věnovat svým klientům a budovat s nimi dlouhodobé vztahy.

Vaše podnikání, vaše rozhodnutí

Vaše rozhodnutí

Je zcela na vás, jak budete řídit svou firmu. O svém podnikání, výběru produktů a doporučení klienta rozhodujete sami. My vám poskytneme zázemí, poradenství a podporu pro snadnější rozhodování a uvolníme vám ruce pro váš business.

Poradce pro správu investic

poradce

Náš unikátní systém vám pomůže v lepším rozhodování v obrovské nabídce produktů dostupných na investičních trzích. Zadáním základních kritérií a požadavků klienta vám systém sestaví aktuálně nejlepší dostupnou nabídku a navrhne rozvržení portfolia klienta.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Na nezávazné schůzce vám ukážeme, jak můžete své podnikání posunout ještě výše a uvolnit si ruce na jeho rozvoj.

ZDARMA DEMO přístup do investiční kalkulačky